Quantum Break Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
348 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Většina těch experimentů proběhla v pořádku, až na ten poslední. A ten změnil celou podstatu času.

Quantum Break je akčí 3rd person střílečka, ve které se hráč přenese do role Jacka Joyceho, jež se vlivem událostí dostane do několika časových rovin, napříč, kterými bude moci postupovat a objeví tak nečekané rozuzlení příběhu.

Jednoho krásného dne požádá Paul Seren svého přítele Jacka Joyce, aby mu pomohl s malou ukázkou nového stroje, na kterém teď Paul momentálně pracuje. Stavbu tohoto stroje započal Paulův bratr William, ale poté náhle zmizel. Jde stroj, který umí ohýbat fyzikální zákony času. Jakmile Paul svůj stroj spustí, objeví se zpátky Wiliam a žádá, aby oba se svou prací urychleně přestali, protože hrozí zhroucení času, jak ho známe. Stroj se však pokazí a ozáří radiací dvojici hlavních protagonistů. Ti získávají nadlidské schopnosti. V tu chvíli však do budovy vtrhne komando a Jack je nucen utéct, aby mohl vše později napravit a vrátit do normálu.

Hráče ve hře Quantum Break čeká strhující příběh s nečekaným koncem, akční přestřelky, avšak tím nejlepším, co může hra nabídnout je přechod mezi časovými rovinami, které hráč může využít k rychlejšímu dokončení úkolu. Nechybí ani nádherné grafické zpracování, ve kterém excelují i hvězdy seriálu, jež slouží jako předloha této hře.

Jméno značky: Microsoft Studios
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, FPS/TPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: