R.U.S.E. Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

 
1 225 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)

Mohlo by se zdát, že jde o další z mnoha real-time strategií z 2. světové války, ale není tomu tak. R.U.S.E. se snaží vnést svěží vítr do žánru RTS. Už samotný název, odvozený od slova "ruse" (lest, trik) napovídá, že celá hra je založená na obelstění soupeře, zavádění do pastí a důkladném promýšlení strategií vůbec. Ty doplňují speciální karty lsti, které můžete použít na určitý sektor mapy a zahájit tak například falešný útok nebo odhalit rozkazy nepřátelských jednotek. 

Děj hry se soustředí okolo Joa Sheridana, majora americké armády. V jeho kůži velíte armádám v severní Africe, Itálii, Francii a nakonec v Německu. Ačkoli kampaň je založená na skutečných událostech, bitvy kterých se zúčastníte jsou převážně fiktivní. 

Hlavní devízou hry je však multiplayer, který teprve otestuje vaše strategické dovednosti a lstivost. Velet můžete jednomu z šesti národů, značně se lišících výbavou a strategií: USA, Německu, SSSR, Spojenému království, Francii a Itálii. Na rozdíl od jiných multiplayerových RTS R.U.S.E. nabízí méně micromanagementu, větší mapy a pomalejší hru. Tím je zajištěno více času na promýšlení dalších akcí. Důraz je kladen také na průzkum a ochranu zásobovacích linií.

 
Jméno značky: Ubisoft
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: