Ready or Not Steam PC

Značka: Void Interactive

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
985 Kč
Ready or Not Steam PC
Značka: Void Interactive
Q0xfusyYHwCtr4fsF lpP2TrjnGQz8PG5M 8gVG2Hh4 350x200 1x 0
Novinka

Nejdůležitější je realismus

Hra Ready or Not je známá svým realistickým přístupem k ovládání zbraně a pohybu hráče, proto se v každé situaci budete cítit podobně, jako byste se v takové situaci cítili v reálném životě. Ovládání hry je organické a jednoduché. Budete se moci rychle ponořit do akce a zažít její jedinečné vlastnosti. Před každou misí projdete fází plánování, kde se rozhodnete o přístupu k misi, stejně jako o svých zbraních a vybavení, balistických štítech, taktických žebřících a dalších důležitých pomůckách.

V této hře zažijete skutečnou hrozbu při realistických střetech s teroristy. Seznamte se s nejdůležitějšími funkcemi hry Ready or Not:

Pozornost věnovaná realismu: Od pohybu hráče až po zacházení se zbraní a střety - vše ve hře je maximálně realistické
Organické a jednoduché ovládání: Není třeba si zvykat na složitá schémata ovládání, tudíž se budete moci co nejdříve vrhnout do akce
Fáze plánování: Před každou misí se ocitnete ve fázi plánování, kde budete plánovat každý svůj krok a krok své jednotky, vybírat zbraně a další vybavení. Jedná se o velmi důležitou část hry
Velení týmu: Hra Ready or Not je známá pro soudruhy s vysokou umělou inteligencí. Budete jim muset často velet

Hru Ready or Not můžete hrát společně s přáteli v režimu pro více hráčů. Zažijete kooperativní hru v dechberoucích střetnutích nebo se budete moci zúčastnit sólo kampaně, která je známá svým bohatým příběhem. K dispozici je více než 60 unikátních gadgetů, které vám pomohou v každé nebezpečné situaci. Během plánovací fáze si vyberete vhodnou kombinaci zbraní a vybavení, které je možné přizpůsobit. Optika zbraní, úpravy ústí, typy zásobníků a varianty předpažbí dávají důstojníkovi výhodu v boji. Každý hráč si najde pro sebe ten nejlepší herní styl. Nezapomeňte, že si můžete vylepšovat také uniformy svého týmu. Čeká vás napínavé střetnutí!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Co-op, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: