Resident Evil: Revelations Steam PC

Značka: Capcom
164 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resident Evil Revelations je další hra od Capcom zasazená do světa drancovaného strašnými a děsivými stvořeními. Hra má vysoce kvalitní HDspracování, speciální světelné efekty a pervekní zvukovou kulisu.  

Netrpělivě očekávaný survival horor hra vezme kráče zpátky mezi děje RE 4 aRE 5 a odhalí pravdu ohledně T-Abyss virus. Resident Evil Revelationspředstaví Jill Valentine a Chrise Redfielda, plus jejich partnery

– Parkera Lucianiho a Jessicu Sherawat. Fěj začíná na palubě pravděpodobně opuštěné lodi, Queen Zenobia, kde hrůzy číhají za každým rohem, poté hráči zamíří do zničeného města Terragrigia. Hlavní výhody hry:

- klasická survival horor hra se vrací -  kampaň pro sg ukáže hráčům spoustu odlišných lokací, jako jsou tamvé místnosti opuštěného křižníku a zasněžené hory. S omezeným množstvím munice a zbraní musí hráči čelit hrůzám na každém rohu.

-Peklo se právě stalo teplejším

– Infernal mode, nový stupeň obtížnosti pro re-mastered HD Edici, není jen obtížnější než Easy a Normal, ale také mění nepřátele a rozmístění předmětů, takže i ti, kteří hru už znají budou překvapeni.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, FPS/TPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: