Saints Row: The Third Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

151 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Pro úspěšnou aktivaci je nutno mít Steam nastavený jako veřejný.

Po výrobě vlastního energy drinku jim už nic nebrání v cestě za rozletem k bohatství!

Gang Svatých má mimořádně úspěšný rok, jelikož po uvedení energy drinku na trh se tržby zvýšily o desítky procent. Své prodeje chtějí v akční hře Saints Row The Third, ještě podpořit, ale je tu malý problém.

Úspěch se zkrátka neodpouští, což se gang Svatých velmi rychle dozví. Po uvedení vlastního drinku na trh, čehož členové gangu dosáhli v minulém díle, se mohli okamžitě radovat. Stal se z něj hit. Jenže gang nebyl ani tak spokojený, proto chtěl falešně vykrást banku, která patří syndikátu, a to za účelem propagace drinku. Polici podplatili, aby nestříleli a nechali je jít. V den krádeže se o všem ujistili, že funguje a každý ví, co má dělat. Přesto však nakonec gang čekalo nemilé překvapení.

Likvidace osob v této hře nabývá úplně jiných rozměrů, jelikož se nedrží při zemi jako série GTA a hráči nabídne šílenou zábavu. Kromě zbraně, která podnítí žraloka, aby zaútočil téměř kdekoliv, se hráč může těšit i na obří sexuální pomůcky s nimiž lze nepřátele umlátit. Postavu, i jednotlivá auta, si pak lze náležitě přizpůsobit, rozsáhlou paletou kosmetických prvků. Taktéž je možné například skupovat budovy, za dosažením většího respektu místních obyvatel, či vyšších peněžních odměn. Zběsilou atmosféru doplňují intenzivní přestřelky v otevřených lokacích a perfektní ozvučení.

Šílenost tady bude na denním pořádku!

Jméno značky: THQ
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, FPS/TPS
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: