Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure Steam PC

106 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (3 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventury

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure, se Maxwell spojí s Batmanem, Supermanem a zbývajicími členy Ligy spravedlivých, aby obnovili pořádek ve světě DC Comics.  

Potrapte svou představivost v bitvě s nejmocnějšími záporáky ve vzrušujícím, akcí nabitém dobrodružství v GOTHAM CITY, METROPOLIS, ATLANTIS a na dalších proslulých místech ze světa DC Comics. Vypusťte svého vnitřního superhrdinu (nebo záporáka) prostřednictvím úplně nového Hero Creatoru, kde si můžete vytvořit originální předměty ze součástek od existujícících postav z komiksů od DC. Potom svým výtvorům přiřaďte unikátní vlastnosti a použijte je k řešení hádanek, nebo je sdílejte online s kamarády - můžou je použít ve hře nebo je upravovat, jak sami chtějí.        

Hra obsahuje: DC Comics Universe: Povolej tisíce tvých oblíbených postav a předmětů ze světa DC Comics - všechny nakreslené v charakteristickém stylu Scribblenautů! Hrdinské schopnosti: Užijte si návykovou znovuhratelnost s novými, dynamickými hádankami, které generují stále další odlišné mise pokaždé, když hru hrajete. Hero Creator:

Tvořte, upravujte a sdílejte vaše vlastní superhrdiny nebo záporáky pomocí součástek existujících předmětů ze světa DC Comics. Jak si povede váš Wonder Joker proti Bat Bainovi vašeho kamaráda? Batpočítač: Potřebujete pomoct najít perfektní předmět? Obraťte se na in-game encyklopedii, která obsahuje jména a popisky všech objektů ze světa DC Comics.      

SCRIBBLENAUTS UNMASKED: A DC Comics Adventure software© 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Developed by 5th Cell Media LLC. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.   DC LOGO, a všechny postavy, jejich typický vzhled, a související součásti jsou obchodními známkami DC Comics © 2013. SCRIBBLENAUTS a všechny související postavy a součásti jsou obchodními známkami

© Warner Bros. Entertainment Inc. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Strategie, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: