Shadow Tactics: Blades of the Shogun Steam PC

45 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHADOW TACTICS: Blades of the Shogun je hardcore taktická stealth hra zasazená do Japonska za éry města EDO. Převezměte kontrolu nad týmem smrtících specialistů a propližte se mezi tucty nepřátel. Zvolte svůj přístup pro infiltraci velkolepých hradů, klášterů v zasněžených horách nebo táborů ukrytých v lesích. Nastražte pasti, otravte své protivníky nebo se kontaktu s nepřítelem zcela vyhněte.  

Skupina je složena z velmi odlišných osobností. Týmová spolupráce se ze začátku zdá nemožná. Ale během mnoha misí si získají důvěru a vytvoří přátelství. Postavy si vytvoří vlastní dynamiku a každý člen bude muset čelit svým vlastním démonům.  

Jedním z vůdců týmu je Hayato, hbitý ninja, který si proklestí cestu nepřáteli tiše pomocí svého meče a šuriken.   Samuraj Mugen upřednostňuje tvrdší přístup a dokáže porazit více zloduchů najednou, ale tím se musí vzdát flexibility.   Aiko je mistr kamufláže a pozornost nepřátel odvádí převlečená za gejšu.   A dítě ulice, Yuki, pokládá pasti a láká nepřátele k smrtícímu osudu.  

Zatímco tajemný střelec Takuma se spoléhá na svou ostřelovačskou pušku a o nepřátele se postará z dálky.  

Pro zvládnutí náročné mise, musíte pečlivě zvážit své možnosti: jak se budou postavy chovat v týmu? Která je nejlépe vybavená pro daný úkol? Jak mohou nejlépe splnit každou z misí? Vymyslete vlastní geniální taktiku k odstranění nepřátel a splnění misí.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Strategie, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: