Sherlock Holmes: The Devils Daughter Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
46 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter je fantastické dobrodružství s jedinečnou hratelností, která v sobě spojuje investigativní akci a objevování, nabízí neobyčejný zážitek, jenž prověří vaše nervy a inteligenci.  

Sledujte zlo v těch nejtemnějších zákoutích Londýna a lidské duše, buďte skvělým detektivem a rozpleťte pavučinu intrik, která vede k překvapivému odhalení.   Každá vaše dedukce a akce ovlivní zbytek příběhu k lepšímu nebo horšímu...

Hrajte jako Sherlock Holmes a využívejte jeho neobyčejné schopnosti při vaší cestě dobrodružstvím.  Při hledání vodítek a podezřelých volně objevujte několik sousedství města.  Výslechy, souboje, honičky, infiltrace... objevte hru jako žádnou jinou!      

©2016 Published by Bigben Interactive S.A. and developed by Frogwares. Published under license and authorization of Frogwares. All rights reserved. Sherlock Holmes, Frogwares and their respective logos are trademarks of Frogwares. Unreal, the circle-U logo and the Powered by Unreal Technology logo are trademarks or registered trademarks of Epic Games, Inc. in the United States and elsewhere. Powered by Umbra 2006 - 2016. See umbra3d.com for details.

©2016 Valve Corporation. Steam and the Steam logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.  

 
Jméno značky: Bigben Interactive
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, Puzzle
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: