Shtriga Summer Camp Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

 
44 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Chyť ducha mrtvé vědmy dříve, než pohltí další oběť! Prázdninový tábor měl být vždycky zárukou hezkých vzpomínek a nových zkušeností. Avšak děti na jednom zvláštním táboře nikdy neočekávaly, že je bude terorizovat vražedný duch! Když tě jistá matka najme jako soukromého vyšetřovatele, který má najít její ztracené dítě, všechno, co víš, je fakt, že táborníci mizeli rychleji, než bys byl schopen říci „Budíček, vstávat!”  

Po příchodu do tábora vidíš černou kočku, která se proměňuje v přízračnou postavu, ale stále neznáš pravou povahu toho, co jsi potkal. Nicméně, když se rozhlížíš po hrozivém terénu při hledání stop a řešíš hádanky vytvořené kvůli tomu, abys byl zastaven, a otevíráš dveře, za kterými se nacházejí nové lokace, při kterých tuhne krev, přiblížíš se ještě více k děsivé pravdě.

Uvědomíš si také, že stále existuje naděje pro ztracené děti, a to tak dlouho, jak dlouho budeš schopen udržet svůj strach a pokračovat dál.

Pokud máš rád husí kůži na zádech a ztuhlou krev v žilách, zahraj si hned hru Shtriga: Summer Camp!   Charakteristika hry: Strhující příběh Překvapivé filmové vsuvky Náročné scény HOG Mazaně navržené hádanky Podmanivé lokace

 
Jméno značky: Alawar entertainment
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: