Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

 
171 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o verzi určenou pro MAC! Sid Meiers Civilization IV The CompleteEdition Mac obsahuje: Sid Meiers Civilization IV Civilization IV vám nabídne nejen novou3D grafiku, ale také spoustu novinek jakv singleplayeru, tak i multiplayeru.

Civilization IV slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Multiplayer si zahrajete pře LAN, Internet, E-mail i najednom PC. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Týmová hra skýtá vůbec spoustu nových možností, ať už jde o singleplayer nebo multiplayer.

Vaše jednotky budou moci získávatzkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostatna určitou úroveň vyspělosti.

Dále je přislíben generátor náhodných map a spousta možností pro tvůrce modů, z nichž ti pokročilejší budou prý moci zasahovat doumělé inteligence. Civilization IV Beyond the Sword Je druhý datadisk pro strategii Civilization IV.

Vývojářský tým Firaxis Games, za přispění nápadů členů hráčské komunity, vytvořil 12 nových scénářů, které se ve hře ještě nikdy neobjevily. Hra nabídne 10 nových civilizací, 16 nových vůdců,5 nových zázraků a mnoho nových výhod,které hráčům přinesou ještě více zábavya vzrušujících způsobů, jak rozvíjet sílu své civilizace při získávání světové nadvlády. Sid Meiers Civilization IV Warlords Sid Meiers Civilization IV Warlords je první datadisk pro cenami ověnčenou hru,která se o vydání stala okamžitým celosvětovým hitem.

Datadisk vzdává hold největším vojevůdcům historie v šesti unikátních a zajímavých scénářích a dává hráčůmšanci změnit vývoj historie s pomocí nové, mocné jednotky Warlord.

Civ IV: Warlords obsahuje nové civilizace, vůdce, jednotky a divy, které nabízejí další zábavu navíc a nové vzrušující způsoby, jaksi hráči v boji o nadvládu světa můžou zvýšit vojenskou sílu své civilizace. Warlords: Nový typ osobnosti nazývaný Warlord.    

 
Jméno značky: 2K Games
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: