SimCity: Cities of Tomorrow (DLC) Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Strategie

79 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Ke hraní je potřeba vlastnit základní hru Sim City 5 ve službě Origin.  

Futuristický datadisk SimCity: Cities of Tomorrow nabídne hráčům možnost postavit si své město budoucnosti od první cihly, nebo naopak předělat současné, rozestavěné město do jeho moderní a vyspělejší podoby. Například budeme moci vybrat buďto město poháněné technologií založenou na znalostech a výzkumech z akademie, která je vůči přírodě přívětivější, nebo vsadíme na spotřebu OmegaGo.

Samozřejmě tyto dva způsoby půjdou kombinovat. Dále budeme mít možnost vyzkoušet si moderní dopravu a její celou infrastrukturu, která se nepotáhne pouze po zemi, ale zamíří i do vzduchu a potáhne se mezi všemožnými mrakodrapy, aneb MegaTowers, které bude možno vylepšovat.  

Hlavní rysy:  - nový obří mrakodrapy, ve kterých mohou Simíci žít, pracovat a bavit se, aniž by je museli opustit - města budoucnosti - sledujte jak se město přizpůsobuje době a využívá nové skutečné technologie, jako je magnetická levitace - dvě nová zaměření: Zelená Utopie a Konzumní společnost, která dají vzniknout zajímavým typům měst - nový typ katastrofy - napadení obřím robotem    

Jméno značky: EA
Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: