Stellaris: Utopia (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

219 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Stellaris ve službě Steam!

Vybudovat říši, to už dá opravdu zabrat. Ale co teprve když jde o intergalaktickou říši?! To je proces na světelné roky!

Stellaris Utopia je herním rozšířením pro strategickou hru Stellaris. Díky novému DLC se hráč bude moct pyšnit novými stroji, zavést nová práva pro občany a hlavně, vybudovat silnější říši!

Hvězdy hráče vábí již od jeho útlého věku a nyní se konečně může procházet mezi nimi. Vesmír nabízí obrovské možnosti a bude pouze na hráči, jak je využije. Hráč může vést dobývačnou politiku, sjednocovat národy nebo stavět obří základny, které budou chránit nerostná bohatství. Díky novému rozšíření bude moct hráč vykonat dříve nepřestavitelné. Například nové budovy, které dodají hráčově rase nespočetné výhody. Ať už ty, ve kterých bude populace bydlet, či například observační stanice, které pomohou s ovládnutím jiné primitivní rasy, ať už po dobrém či po zlém. Nechybí ani vylepšení politického systému, díky čemuž bude diplomacie zase o něco komplexnější a výživnější. A něco speciální je zde připraveno i pro rozeného otrokáře. Každý hráč si tak najde svůj osobitý styl vládnutí.

Jsi připraven stát se galaktickým imperátorem?

Jméno značky: Paradox Interactive
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: