Super Bomberman R Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

315 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Slavná akční hra z minulých let se dočkala kompletní přepracování a přichází tak Super Bomberman R. Kromě klasického herní módu je tady i příběhová kampaň, nebo zbrusu nový týmový mód Grand Prix.

Velmi bombová záležitost zavítala na PC a hráč tak může zažít šílené arkádové bitvy, ve kterých vybuchují bomby každou sekundu. Výborný příběhový mód přichází s těžkou výzvou, v níž hráč musí porazit zákeřného Bugglera, který ho nenechá vydechnout ani na minutu. Mimo to však může hráč okusit i klasické bombové zápasy nebo úplně nový mód Grand Prix Mode, kde je kladen důraz na týmovou spolupráci.

Osmička nových postaviček se dostane hráči pod ruky, aby v lítých zápasech s umělou inteligencí napříč několika módy, nebo svými kamarády online, detailně ukázal každému z nich, s kým mají tu čest. Pohled shora navíc hráči poskytuje hráči perfektní přehled o dění na hřišti a propracované úrovně otestují jeho postřeh a taktické schopnosti. Záleží tak čistě na hráči, jak daleko se svým snažením dojde, napříč detailně graficky vyladěnými úrovněmi.

Jméno značky: Konami Digital Entertainment
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Arkády, Multiplayer, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: