Tales of Symphonia Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

103 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hrdina povstal a kráčí vpřed novým zítřkům a ty můžeš s ním!

Traduje se, že jakmile bude svět na kolenou, tak řad prostého lidu vzejde nový hrdina, jež obnoví dny slávy a prosperity v akčním JRPG Tales of Symphonia.

Záchrana jednoho světa znamená téměř jistý konec toho druhého, a proto je několik hrdinů na vážkách. Celkem pět mocných bojovníků se vydává do bitvy za záchranou světa, aby nezhynul. Jejich hlavním úkolem je, doplnit svět Sylvarant speciální energií, která mu pomůže přežít. Ještě předtím je však potřeba, aby vybraná hrdinka dokázala odpečetit pět různých chrámů, které tomuto údělu brání. Otázkou je, zdali se to podaří i s nepřítelem za zády.

Hráč bude prozkoumávat otevřené lokace, kde narazí nejen na různá města, ale i hluboké a temné dungeony, které jsou plné nepřátel a velmi bohatého lootu. Hráč může cestovat nejen pešky, ale i na rozmanitých mountech. Samozřejmostí bude i boj s neúprosnou umělou inteligencí v soubojích, které se odehrávají v reálném čase. Zde může hráč použít jednak široké spektrum zbraní, či mocných kouzel. Atmosféru potom doplňuje výborné anime zpracování či zajímavé ozvučení.

Tenhle příběh bude velmi epický!

Jméno značky: BANDAI NAMCO Entertainment
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: