Test Drive Unlimited 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

627 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Řidičské schopnosti hráče budou otestovány kompetitivní umělou inteligencí v dynamické závodní hře Test Drive Unlimited 2 s arkádovým jízdním modelem a tisícovkami kilometrů tratí.

Hráč se ujímá role prostého poslíčka, který pracuje na slunném španělském ostrově. Ibiza samotná dokáže nabídnout neuvěřitelné herní vyžití a možnosti, díky kterým se hráč dostane do skvělé reality show. Výherce této show si pak zajistí přímou letenku do první životní třídy. Hráč si tuto šanci, samozřejmě nemůže nechat ujít, a proto se ponoří do závodů celým svým srdcem.

Mapa je obrovská a obsahuje přes 3000 km silnic, kde se hráč bude prohánět ve svých čtyřkolových miláčcích. Počet misí je taktéž opravdu značný, jelikož jich je celkem 100. Prostředí je interaktivní, jelikož hráč může kdykoliv z auta vystoupit a prozkoumat jakékoliv lokace, které se mu jenom zalíbí. Na ostrově se taktéž vytvořily nové autokluby, kde se mohou hráči setkávat společně. Vše doprovází arkádový model jízdy a perfektní grafické zpracování.

Jméno značky: Atari
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: