The Stanley Parable Steam PC

Značka: Galactic Cafe
363 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stanley má velmi jednoduchý pracovní postup. Stačí, když každý den přijde do své práce, zapne počítač a mačká přesně to, co mu počítač ukáže. Klávesu po klávese, celou směnu. Jednou se však přihodí něco záhadného.

Celou hrou tě provází vypravěč a jeho hlas. Nikdo jiný v této hře nebude. Žádné další postavy, žádné násilí, žádná krev. Hra se plně soustředí na atmosféru a příběh, kde se ty, jako Stanley, snažíš přijít na to, co se stalo a kam všichni zmizeli. Hra ti dodává absolutní volnost v rozhodování. Poslechneš vypravěče? Budeš se řídit jeho radami? Dáš na svůj instinkt a touhu po poznání? Veškeré rozhodování je na tobě a jsou tomu podřízeny i emoce vypravěče.

Přestože ve hře budeš jen ty a hlas, který tě povede, hra rozhodně má co nabídnout. Jedná se o skvělý herní zážitek, jelikož obsahuje perfektní a inteligentní humor. Stanley dělá naschvály? Dobrá, podřídíme se, uděláme to stejné. Absolutní propracovanost veškerých možností dostává počet možností konce až na číslo 26 a objevit všechny bude chtít nejen trochu času, ale také trpělivosti. Rozhodování se, svobodná vůle a touha po poznání. To je Stanley Parable.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Indie, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: