This is the Police 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

69 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Pečujte o oddělení, starejte se o policisty, zkoumejte, vyslýchejte, uväzňujte, dělejte složité volby a snažte se sami zůstat na svobodě. Toto příběhem vedené dobrodružství se odehrává ve studeném městě na hranicích, které je plné násilí. Vítejte v Sharpwoode, kde se lidé znají se sousedy jménem a věrně se drží tradic, nezáleží na tom jaké barbarské se mohou zdát.

Pašeráci, gangy a hluční populisté nazývají toto městečko svým domovem. Zoufalství tu narůstá jako nemoc a spolu s ním se za táhne i násilí. Pro novou šerifka Lilly Reed je to noční můra. Trápí se s udržením pořádku a klidu, zatímco její podřízení jsou hrubí muži nebyli zvyklí na velení od ženy. Vše se mění když se v městečku objeví záhadný cizinec Warren Nash.

Nikdo netuší či do města přinese spásu nebo zkázu.   Hra obsahuje směs mechanik a žánrů. Je to adventura, strategie, nebo simulace?Městečko je plné zločinu. Nikdo není úplně nevinný.Vše ve hře je postaveno na vztazích. Ať už jde od podřízených policistů, nebo obyvatel městečka.  

Jméno značky: THQ
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Indie, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: