Total War: Warhammer II - Blood for the Blood God (DLC) Steam PC

Značka: Sega
71 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Total War WARHAMMER II v platformě Steam!U

POZORNĚNÍ: Tento balíček efektů je zdarma pro všechny hráče, kteří si zakoupili DLC Blood for the Blood God pro původní hru Total War: WARHAMMER.

Balíček se těmto hráčům přidá do knihovny na službě Steam a do hry WARHAMMER II se stáhne automaticky. „Kouřem se plíží potulné tlupy čarodějných elfů, v srdci jim žhne vraždění. Příkazem svých královen unášejí každého temného elfa, kterého spatří. Často se vloupávají přímo do domů a nebožáky odvlečou přímo až ke krvavým oltářům...“Od ledových vrchů Naggarothu po vyprahlé kouty jižních zemí všechny rasy bojují o nadvládu. Postupujícím dobýváním země rudne a řeky se barví do ruda krví zabitých. DLC Blood for The Blood God přináší do hry Total War: WARHAMMER II řadu násilných efektů určených pouze pro dospělé. Stříkající krev. Krvavé cákance na modelech jednotek. Useknuté končetiny a hlavy (humanoidé a legendární postavy).

Zombie a kostlivci mohou po rozsekání na kusy pokračovat v boji! Roztrhané vnitřnosti následkem smrtících útoků. Zakrvácené prvky uživatelského rozhraní. Náhodné globální události v tažení, které mají v boji za následek větší masakr.Jakmile si tyto krvavé efekty stáhnete, můžete je ve hře Total War: WARHAMMER II zapnout v pokročilém nastavení grafiky.Mějte prosím na paměti, že v závislosti na vašem regionu může DLC Blood for the Blood God zvýšit věkové hodnocení hlavní hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: