Total War: Warhammer - The Realm of the Wood Elves (DLC) Steam PC

Značka: Sega
890 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Total War: Warhammer ve službě Steam!

Do bitvy o nadvládu nad kontinentem se přidává další frakce, tentokrát jsou to Lesní elfové ze strategického rozšíření Total War WARHAMMER Realm of The Wood Elves.

Rozlehlá lesní oblast Athel Loren skrývá něco, co dosud nikdo neobjevil. Při pohledu na mohutné koruny stromů je však zřejmé, že jsou něčím okupovány. Žádný z badatelů se nikdy nevrátil živý zpět. Lesní elfové, také přezdívání „Asrai“ opovrhují ostatními elfskými frakcemi a prohlašují o sobě, že jsou jediní právoplatní Elfové. Toto tvrzení však musí dokázat silou.

S novou rasou si hráč může vyzkoušet i další hratelnou kampaň, kde se této frakce ujme a detailně prozkoumá všechny její silné a slabé stránky. Rozmanité druhy jednotek mají však více kladů než záporů. Mimo to se hráč dočká i nových lordů se speciálními vlastnostmi či unikátních monster, které lze naverbovat do svých služeb. Protřelá umělá inteligence přesto bude trpělivě vyčkávat na každý jeden tah hráče, zdali se posune jak, ekonomicky, tak i diplomaticky či technologicky vpřed.

Lesní roh se ozval, vyslyšíš jeho volání?

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: