Totally Accurate Battle Simulator Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

496 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Před nákupem si prosím přečtěte návod k aktivaci pod videem - aktivace pomocí aktivačního odkazu. V Totally Accurate Battle Simulatoru (TABS) se stáváte pouhým divákem, který nejprve určí, kolik a jakých jednotek stojí na každé straně bitevního pole, a následně zmáčkne tlačítko pro započetí bitvy. V tu chvíli se před ním odehraje prapodivný masakr.

TABS stojí na fyzice vojáků, zvířat a dalších bytostí klátících se ze strany na stranu pod vlastní vahou, případně vahou kladiva, které je s jistou pravděpodobností zasáhne do hlavy. Umělá inteligence není schválně z nejchytřejších. Útočník jen běží kupředu a snaží se zběsilým mácháním zbraní trefit protivníka konajícího totéž. Ale díky fyzice jde o velmi humornou podívanou.

Když pak proti sobě postavíte deset lučištníků a deset Vikingů a jejich souboj zopakujete stokrát, můžete snad bezpečně říct, kdo je lepším bojovníkem. Jde samozřejmě o nadsázku, která čpí už z názvu hry.Všechny jednotky můžete poštvat proti sobě v sandboxovém módu. Zjistíte například, zda si jedna valkýra poradí s mamutem či drakem. Ale je pro vás připravená i kampaň, ve které je složení vašich protivníků dané a vy musíte zjistit, jakými jednotkami z omezené nabídky je porazíte.

TABS je zkrátka oddechová podívaná, která si dává za cíl pobavit diváka hloupými jednotkami, fyzikou a výzvou v podobě testování možností různých bojovníků.

Jméno značky: Landfall
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Simulátory, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: