Tropico 5: Complete Collection Steam PC

Značka: Kalypso
151 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (3 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Tropico 5 v edici Complete Collection obsahuje kompletní verzi hry Tropico 5 dva balíčky rozšíření Espionage a Waterborne dalších 10 DLC balíčků (The Big Cheese, Mad World, Generalissimo, Joint Venture, Surf’s Up, Gone Green, Supervillian, Inquisition, Super Computer a T-Day)

 

Éry – Začněte svou vládu během období kolonizace, přežijte světové války i Velkou hospodářskou krizi, buďte diktátorem během Studené války a doveďte svou zemi do moderní doby a ještě dál.

The Dynastie – Na ostrově se nacházejí všichni členové rozšířené rodiny El Presidenta, takže je můžete jmenovat do role vládce, ustanoveného správce, velvyslance či generála.

Výzkum a renovace – Rozvíjejte svůj národ objevováním nových budov, technologií a zdrojů. Pokročilý obchodní systém a obchodní flotila – Dejte dohromady celosvětovou obchodní flotilu a pomocí svých lodí zajistěte obchodní stezky na sousední ostrovy či ke světovým velmocem, a to jak pro export, tak import.

Prozkoumejte svůj ostrov – Zjistěte, co leží za oparem neznáma. Vyšlete prospektory, aby hledali nová naleziště, ale dávejte si pozor na nepřátelská zvířata a domorodé kmeny.

Zcela nová grafika – Kompletní vzhled byl od základů přepracován, aby hra Tropico 5 získala jedinečnou vizuální identitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: