Unrailed! Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

172 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Unrailed! je kooperativní hra pro více hráčů, ve které stavíte s přáteli železnici napříč nekonečnými, procedurálně generovanými světy. Naučte se zvládat setkání s jejich obyvateli, vylepšujte svůj vlak a postarejte se, aby nikdy nevykolejil! Postavte trať dál, než kdykoliv dříve - Shromážděte materiál a postavte tratě, které prodlouží vaši železniční síť, takže vlak nikdy neskončí svou cestu.

Ale pozor - k dispozici máte jen jeden nástroj každého typu. Spolupráce a koordinace vašeho týmu je pro přežití na této stále těžší cestě zásadní! Prorazte si cestu světem - Každý svět je jedinečný! Abyste zůstali na cestě, budete se muset vy a váš tým neustále zlepšovat! Připojte nové vagony a překonejte strach z neznáma - Vylepšujte svůj vlak, abyste byli připraveni na všechno, co může přijít.

Získejte atomový pohon, vylepšujte svůj výrobní vagon, připojte kompresor nebo si vyberte z obrovského množství dalších možností.

Hrajte s přáteli, neb oproti nim - Hrajte v jednom týmu až se čtyřmi přáteli, nebo své přátele vyzvěte v režimu dva proti dvěma.

Jméno značky: Daedalic Entertainment
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, Co-op, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: