Wolfenstein II: The New Colossus Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

153 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Píše se rok 1961 a světu stále vládnout nacisté. Na řadu tedy přichází starý známý BJ Blazkowicz, pověstný likvidátor nacistů, kterého se bojí i členové Schutzstaffel.

Wolfenstein je známou herní sérií, která se odehrává v alternativní historii, kde v hlavní roli figuruje voják BJ Blazkowicz, který naprosto nenávidí nacisty.

Wolfenstein II: The New Colossus je akční FPS, které si užijí jak veterání této série, tak i naprostí nováčci. Děj se odehrává v alternativní historii, kdy nacisté vyhráli válku a ovládli celý svět. A spojenci se tak úpěnlivě snaží, jejich počty snížit. Hráč se vžije do kůže vojáka BJ Blazkowicze, který je přímo expert na likvidaci nacistů. Ke svému řemeslu dostane obrovský arzenál zbraní, které může využívat dle libosti. Pro hráče, kteří preferují tišší postup, je tady připraven stealth. Pro ty, kteří preferují „Rambo styl“ jsou tady připraveny například dvě brokovnice, každá do jedné ruky. Všechny zbraně lze vylepšovat, čímž lze podstatně změnit jejich vlastnosti. V závislosti na zvoleném postupu, se pak vyvíjí i hráčova postava. Proto je důležité přemýšlet, jakou cestou se hráč vydá.

Jméno značky: Bethesda Softworks
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: