WRC 8: FIA World Rally Championship Epic Games PC

299 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Epic Games, žánr: Závodní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další díl WRC s pořadovým číslem 8 je extrémní simulátor rally a offroadu, který otestuje tvé dovednosti v maximální rychlosti. Tratě široké jen pár metrů s extrémními podmínkami a velkou škálou možností pro výběr počasí. Slunce, odrážejíc se od sněhu, přímo do pohledu řidiče, není nic příjemného. Zvlášť, když stačí vteřinka nepozornosti a tvůj slibně rozjetý závod mizí vniveč.

Celkem je na tebe připraveno sto různých tratí z reálného světového kalendáře a podíváš se až do 14 zemí po celém koutě zeměkoule. Šílený terén, divoké podmínky, jedna kroutící se zatáčka za druhou. To vše si můžeš vychutnat z pohodlí své závodní židle za volantem těch nejsilnějších vozidlech.

Čeká na tebe množství výzev, díky kterým se budeš posouvat neustále dále a zdokonalovat své schopnosti. Třeba jednou na tebe čeká síň slávy pro závodníky, kdo ví.

Výzvy jsou podpořeny také online režimem. Můžeš tak porovnat síly s několika hráči, nebo dokonce s opravdovými jezdci. Toto vše je okořeněno aktuálními týdenními výzvami, abys měl neustále nové zážitky ze hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Epic Games
Platforma: Epic Games
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: